Specifikationer
- Passer til
12 Meter
- Velegnet til
Træ flagstang
- Materiale
Galvaniseret stål
485,00 kr.
12 Meter
Træ flagstang
Galvaniseret stål
Dette spændebeslag er designet til at sikre en stabil og sikker fastgørelse af en 12 meter høj flagstang i træ til soklen. Spændebeslaget består af to halvmåneformede dele, som spændes fast omkring flagstangen og sikrer en pålidelig og holdbar fastgørelse.
Beslaget er fremstillet i hærdet og galvaniseret stål, hvilket sikrer modstandsdygtighed over for vind og vejrforhold og mod korrosion. Med dette spændebeslag kan du være sikker på, at din flagstang vil stå fast og sikkert på plads, og du kan lade dit flag flyve højt og frit.
Spændebeslaget er nemt at montere og er velegnet til både private og kommercielle formål. Det er en pålidelig og holdbar løsning til at fastgøre din flagstang i træ, og med dette spændebeslag kan du være sikker på, at din flagstang vil stå fast og sikkert på plads i mange år fremover.
Beslaget er formet sådan at det passer omkring en flagstang.
Så sender vi kun det, der passer til dit projekt. Du kan vælge flere.
