Specifikationer
| Udvendig diameter | 9 cm |
|---|---|
| Indvendig diameter | 8 cm |
| Højde | 40 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Længde | 10 cm |
| Materiale | Galvaniseret stål |
| Farve | Galvaniseret stål |
405,00 kr. / stk
Ønsker du selv at afhente produktet, er det muligt. Vi anbefaler dog altid, at varen bestilles på forhånd, så den er klargjort og klar til afhentning.
| Udvendig diameter | 9 cm |
|---|---|
| Indvendig diameter | 8 cm |
| Højde | 40 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Længde | 10 cm |
| Materiale | Galvaniseret stål |
| Farve | Galvaniseret stål |
Vores galvaniserede rør med dæksel er en alsidig og holdbar løsning til at sikre flagstænger, juletræer og andre dekorationer. Dette rør er designet til at blive gravet ned i jorden og er ideelt til at holde dine dekorationer stabile og sikre.
Dette galvaniserede rør har en udvendig diameter på 9 cm og en indvendig diameter på 8 cm, hvilket gør det let at fastgøre små flagstænger og juletræer. Røret har også en højde på 40 cm, hvilket giver tilstrækkelig plads til at fastgøre dine dekorationer og holde dem sikkert på plads.
For at sikre holdbarhed og modstand mod rust og korrosion, er dette rør galvaniseret og bygget til at modstå elementernes kræfter. Det medfølgende dæksel på toppen af røret er 10 x 10 cm og sørger for, at røret er flot, når det ikke er i brug.